RU

Протестувальники залишаються в будівлі КМДА, на вході - черга

02.12.2013, 14:06
Протестувальники залишаються в будівлі КМДА, на вході - черга - Фото
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
У будівлі Київської міської ради, яку вчора було взято штурмом, зараз знаходяться кілька сотень людей. У будівлю пускають всіх бажаючих, на вході - довга черга.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, скло у вікнах і дверях розбито. У вбиральні організована імпровізована їдальня. На першому поверсі розгорнуто медпункт. На стінах висять оголошення, що тут знаходиться приймальня народних депутатів.

На запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи приходили до протестуючих опозиційні депутати, протестуючі відповіли негативно. Єдиний депутат, який вчора нібито приходив до Київради, - це регіонал Вадим Колесніченко, якого з будівлі вигнали.

Основна частина людей розмістилася на другому поверсі в Колонній залі, деякі сплять прямо на підлозі. У Колонний зал транслюється відео з площі перед Київрадою. У Колонній залі висить безліч прапорів партії Свобода. У внутрішньому дворі Київради знаходяться кілька міліціонерів, але ніяких активних дій вони не вживають.

Нагадаємо, що опозиція стверджує, що Київраду захопили провокатори. За версією МВС, захоплення провели близько 300 представників партії Братство. Однак на вулиці під час штурму бачили також депутатів партії Свобода.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини