RU

Промосковські архієреї УПЦ МП пішли проти волі Володимира

21.02.2012, 11:51
Промосковські архієреї УПЦ МП пішли проти волі Володимира - Фото
Митрополит Володимир
У прес-службі Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) не бачать в цьому конфлікту: митрополит "сам документів не читає і без сторонньої допомоги не їсть".

"Єпископи повинні приїхати. Я не знаю, що вони будуть робити - підуть відразу до блаженнішого митрополита або зберуться спочатку в Лаврі. І в якому стані сам блаженнійший", - зазначив прес-секретар УПЦ МП Василь Анісімов, передає радіо Свобода.

При цьому в прес-службі УПЦ МП заперечують конфлікт між ієрархами. "Церква весь час говорить одне, а люди про церкву говорять інше. Насправді, все пояснюється однією бідою - хворобою блаженнійшого. Це ж очевидно, що він і сам документів не читає і без сторонньої допомоги не їсть", - зазначив Анісімов.

За словами експертів, останні рішення Синоду спрямовані на усунення від керівництва церквою митрополита Володимира та його оточення. А на його місце претендує Одеський митрополит Агафангел, відомий своїми проросійськими поглядами.

Нагадаємо, раніше митрополит Володимир у своєму зверненні скасував засідання Синоду УПЦ МП, заплановане на 21 лютого.

Перед цим Синод призначив намісника Києво-Печерської Лаври Павла керуючим Київською єпархією на час хвороби Володимира, а головою в Синоді - митрополита Одеського Агафангела. Однак глава УПЦ МП залишив за собою право управляти Київською єпархією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини