RU

Прокурорам у справі Луценка резолюція ПАРЄ - не указ

30.01.2012, 11:53
Прокурорам у справі Луценка резолюція ПАРЄ - не указ - Фото
Юрій Луценко (Фото: nso.org.ua)
Прокурори у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не вважають резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи по Україні підставою для звільнення його з-під варти.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, адвокати Луценка заявили клопотання про зміну запобіжного заходу екс-міністру, зокрема з огляду на позицію ПАРЄ. Прокурори клопотання не підтримали.

"Як стверджує ініціатор клопотання адвокат Баганець, згідно з резолюцією консультативного міжпарламентського органу, необхідно відпустити підсудного з-під варти... Адвокат Баганець вдається до переказування політичних заяв, аналізу законопроектів та виступів високих посадових осіб у ЗМІ. Безумовно, такі аргументи відповідно до закону не можуть бути підставою для судового рішення", - зазначив прокурор Віктор Клименко.

За його словами, адвокат Баганець в черговий раз дає упереджену оцінку обґрунтованості утримання Луценко під вартою, аналогічні клопотання вже розглядалися судом.

"З цього, на мою думку, випливає один висновок - підстав для зміни або скасування обраного раніше запобіжного заходу Луценку не існує", - підсумував він.

Нагадаємо, минулого тижня ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи зажадали випустити Тимошенко і Луценка, а також допустили можливість застосування санкцій проти України.

Прокурор у справі Луценка Дмитро Лобань в п'ятницю заявив журналістам, що ще не знайомий з текстом резолюції. На уточнююче питання, чи врахує прокуратура резолюцію, коли наступного разу буде формулювати свою позицію щодо скасування арешту для Луценка, Лобань сказав: "Давайте я спочатку ознайомлюся з резолюцією ПАРЄ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини