RU

Прокурор вважає, що адвокатів Луценка потрібно замінити

25.10.2011, 17:26

Прокурор Дмитро Лобань упевнений, що захисники екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, не з'явившись в черговий раз в суд, зірвали судове засідання. Про це він заявив, коментуючи хід розгляду справи Луценка в Печерському районному суді Києва.

Як повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури, Лобань нагадав, що, згідно з вимогами ст. 289 Кримінально-процесуального кодексу, якщо на процесі присутній хоча б один прокурор, засідання може проходити без перешкод. Але якщо відсутні кілька адвокатів, а їх підзахисні проти продовження процесу, суддя вимушений оголосити перерву і перенести засідання на інший день.

"Тобто ми бачимо, що захисники в черговий раз зірвали судове засідання. У цьому випадку чинним законом передбачається заміна таких захисників", - наголосив державний обвинувач.

Нагадаємо, сьогодні судове засідання у справі Луценка відкрилося і відразу ж закрилося в зв'язку з відсутністю ряду учасників процесу. Зокрема, не з'явився прокурор Кліменко, двоє захисників Луценка і адвокати міліціонерів, які проходять підсудними у справі.

Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини