RU

Прокурор випадково назвала Тимошенко президентом

21.08.2012, 12:56
Прокурор випадково назвала Тимошенко президентом - Фото
51759303f380ef5200bb2a3cf490fbfc.jpg

Прокурор Оксана Дрогобицька обмовилася і назвала Юлію Тимошенко президентом України. Незручної помилки вона припустилась під час виступу у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ, де триває розгляд касації у газовій справі.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, значну частину свого виступу Дрогобицька приділила опису поведінки Тимошенко на судових засіданнях у Печерському суді. На думку прокурора, Тимошенко дозволяла собі поведінку "людини з низькими моральними якостями". Дрогобицька нагадала, що на засіданні Печерського суду 22 липня 2011 року в ході роз'яснення їй суті звинувачення Тимошенко 17 разів перебивала суддю своїми репліками.

Прокурор також зачитала відповідь Тимошенко на питання судді, чи зрозуміла їй суть обвинувачення і чи вважає вона себе винною: "Категорично не визнаю і хочу підкреслити, що фальсифікують цю справу за замовленням президента Тимошенко". Ця обмовка Дрогобицької викликала гучний сміх та оплески присутніх в залі депутатів.

Суддя Станіслав Міщенко зробив зауваження, і прокурор продовжила.

Нагадаємо, раніше сьогодні Дрогобицька розповіла суддям, як екс-прем'єр обзивала суддю Родіона Кірєєва нелюдем і фашистом. "В жодній країні світу учасники судових розглядів не дозволяють собі робити те, що відбувалося на процесі Тимошенко. Вона постійно ображала суддю та прокурорів. Суддю ображала такими словами, як маріонетка, нелюдь, фашист, погрожувала прокурорам, що зірве з них погони", - заявила вона.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини