RU

Прокурор "васильківських терористів" заохочений новим званням

14.01.2014, 13:13
Прокурор
Костянтин Кулаківський

Прокурор у справі "васильківських терористів" Костянтин Кулаківський отримав новий класний чин - юрист 1 класу. Про це повідомляє Українська правда.

За інформацією прокуратури Київської області, Кулаковський отримав новий класний чин (спецзвання працівників прокуратури - ред.)" в порядку заохочення". Протягом 2013 року  Кулаківським підтримано державне обвинувачення по 10 актуальним кримінальним справам, підготовлено 45 апеляційних та 10 касаційних скарг на незаконні судові рішення.

Співробітникам, які мають класні чини, виплачуються грошові надбавки до посадових окладів. Під час виконання службових обов'язків вони носять формений одяг з відповідними знаками. Класний чин юрист 1 класу, відповідно до закону, присвоює генеральний прокурор.

Водночас, як зауважив активіст
Віталій Уманець, під час оголошення вироку "васильківських терористів" у прокурора на погонах було три зірочк , а вже через два дні інтерв'ю 5 каналу він давав з чотирма зірками.

Прокурор  "васильківських терористів" заохочений новим званням
Кулаківський був представником звинувачення у справі "васильківських терористів", яких засудили до шести років позбавлення волі. Прокурор вважає їх вирок "дуже м'яким" і збирається його оскаржити.

Нагадаємо, 10 січня трьох членів організації Патріот України - Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпару - засудили до шести років позбавлення свобод, два з яких вони вже відбули в СІЗО. Чоловіки визнані винними в закликах до повалення конституційного ладу, підготовці теракту і незаконному поводженні зі зброєю та вибуховими речовинами.

22 серпня 2011 року СБУ заявила про
затримання трьох жителів Василькова Київської області, які нібито готували теракт на День Незалежності України, який відзначається 24 серпня. Наступного дня затриманих відпустили. Проте пізніше СБУ знову затримала Мосійчука, Бевза та Шпару. Проти громадських активістів було порушено кримінальну справу.

Їх звинуватили в підготовці теракту, а саме - підриву пам'ятника Володимиру Леніну в Борисполі. Пам'ятник на той момент вже був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради.

Відзначимо також, що 18-річний студент Максим Бондаренко, який є свідком у справі "васильківських терористів", заявив, що 22-23 серпня 2011 року співробітники Управління Служби безпеки України в Київській області незаконними методами змусили його дати
неправдиві свідчення проти членів громадської організації Патріот Україна.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини