RU

Прокурор у справі Луценка ще не читав резолюцію ПАРЄ

27.01.2012, 15:03
Прокурор у справі Луценка ще не читав резолюцію ПАРЄ - Фото
У резолюції ПАРЄ міститься вимога звільнити Луценка і Тимошенко
Прокурор у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Дмитро Лобань не знайомий з текстом резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), в якій міститься вимога звільнити представників попереднього уряду. Про це він сказав журналістам сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання, коли буде виконана резолюція ПАРЄ, Лобань сказав: "По-перше, мені невідомий текст резолюції, а по-друге, в будь-якому випадку, виконання такої резолюції буде покладено на суд. Тільки суд сьогодні може вирішити питання про зміну або скасування запобіжного заходу для підсудного".

На уточнююче питання журналістів, чи врахує прокуратура резолюцію, коли наступного разу буде формулювати свою позицію щодо скасування арешту для Луценка, Лобань сказав: "Давайте я спочатку ознайомлюся з резолюцією ПАРЄ".

Нагадаємо, вчора ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи вимагають випустити Тимошенко і Луценка, а також допускають можливість застосування санкцій проти України у разі невиконання положень резолюції.

Повний текст резолюції ПАРЄ українською мовою>>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини