RU

Прокурор просить примусово доставити Мельника до Печерського суду

31.07.2013, 12:51
Прокурор просить примусово доставити Мельника до Печерського суду - Фото
Петро Мельник (фото - asta.edu.ua)
Прокурор Максим Лавринюк вважає, що ректор податкової академії Петро Мельник умисно ухиляється від явки до Печерського суду, і просить суддю прийняти рішення про його примусову доставку. Відповідне клопотання він заявив в судовому процесі.

"Враховуючи викладені слідчим обставини, а також події вчорашнього дня, можна прийти до висновку, що Мельник Петро Володимирович умисно ухиляється від розгляду суддею-слідчим клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, зловживаючи своїм правом, а також станом здоров'я", - сказав прокурор, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лавринюк звернув увагу на те, що у вчорашньому судовому засіданні захисники підозрюваного повідомили, що планують відвезти Мельника в Інститут кардіології імені Стражеска, тим не менш, відвезли його в Бучу, де знаходиться центральна Ірпінська лікарня. Мельник живе і працює в Ірпені і має там давні зв'язки, зазначив прокурор.

При цьому лікаря з інституту Стражеска не допустили до огляду Мельника. "Я вважаю, що всі ці факти свідчать про те, що Мельник умисно ухиляється від явки до суду, симулюючи своє важке захворювання", - додав він.

Прокурор також зазначив, що при всіх захворюваннях, які значаться у наданих захисниками медичних довідках, Мельник працював і раніше - ректором Податкової академії. "Тому я вважаю, що зазначені захворювання не перешкоджають його явку до суду. Він умисно ухиляється від нього, тому прошу суд винести рішення про його примусову доставку до зали судових засідань під час розгляду клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту", - підсумував він.

У свою чергу, слідчий Олег Зайцев зазначив, що при затриманні Мельника, коли він зрозумів, що звинувачується в серйозному злочині, "його не могли втримати три оперативних співробітника - такий опір він чинив".

Слідчий зазначив, що нинішній стан здоров'я Мельника аналогічний тому, що був тоді - ті ж симптоми, які вказані у наданих захисниками довідках, зазначені в його історії хвороби. Він також звернув увагу на те, що в перерві вчорашнього судового засідання Мельник усвідомлював, що відбувається, і давав інтерв'ю журналістам, однак, як тільки в зал увійшла суддя, він заявив, що не усвідомлює, що відбувається. "Мельник активно симулює погіршення стану свого здоров'я. Ніхто не заперечує, що у нього є певні хвороби, але на даний момент ці хвороби не заважають йому перебувати в залі суду, усвідомлювати, що відбувається, і давати суду показання", - підсумував він.

У свою чергу, адвокат Петра Мельника Руслан Місюна заявив, що доставка Мельника в його нинішньому стані до суду буде рівносильна розстрілу.

Суддя Марія Пілаєва пішла до нарадчої кімнати для розгляду даного клопотання.

Нагадаємо, ректор Податкової академії Петро Мельник не з'явився сьогодні до Печерського суду, де йому мають обрати запобіжний захід, так як його готують до операції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини