RU

Прокурор про підбори Тимошенко: Коли болить спина, таке не носять

20.12.2011, 15:51
Прокурор про підбори Тимошенко: Коли болить спина, таке не носять - Фото
На фото: Лілія Фролова, засідання Апеляційного суду Києва
Прокурор Лілія Фролова заявила, що вимога Юлії Тимошенко забезпечити їй можливість брати участь у судовому засіданні в горизонтальному положенні - маніпулювання суспільною свідомістю. Про це вона сказала сьогодні журналістам

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фролова зауважила, що судом було забезпечено обов'язковий виклик Тимошенко до суду, але вона не захотіла з'явитися. "Медичні документи, які були зачитані в суді, свідчать, що протипоказань для її участі в суді немає. Довідка свідчить, що Тимошенко може брати участь у засіданні в звичайних умовах. Немає ніякого повідомлення про те, що вона може бути присутньою тільки в горизонтальному положенні. Цього в довідці немає", - сказала вона.

На думку Фролової, бажання Тимошенко, щоб їй забезпечили можливість брати участь в горизонтальному положенні - маніпулювання суспільною свідомістю.

"Як ви пам'ятаєте, ЗМІ показали камеру медчастини, де знаходиться засуджена Тимошенко, і я звернула увагу на те, яке взуття стояло біля ліжка. Якщо ви не звернули уваги, то біля ліжка стояли тапочки на ось такий платформі. Скажіть, будь ласка, якщо у людини болить спина, вона буде носити каблук або велику платформу? Звичайно, ні", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній прем'єр-міністр Тимошенко подала заяву керівництву СІЗО, в якій попросила забезпечити її участь в судовому засіданні Апеляційного суду Києва сьогодні. У той же час, як повідомило журналістам джерело, екс-прем'єр не змогла приїхати через болі в спині. При цьому захист Тимошенко запевняє, що екс-прем'єр хотіла бути присутньою в суді, але керівництво СІЗО не забезпечило їй належних умов. Суддя в суді процитувала лист Тимошенко, згідно з яким екс-прем'єр відмовлялася йти і хотіла бути присутньою на суді в лежачому положенні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини