RU

Прокурор пригадала, як Тимошенко ображала суддю Кірєєва

21.08.2012, 12:32
Прокурор пригадала, як Тимошенко ображала суддю Кірєєва - Фото
Фото: EPA

Прокурор Оксана Дрогобицька на засіданні Вищого спеціалізованого суду з розгляду касації по газовій справі  Юлії Тимошенко розповіла суддям, як екс-прем'єр обзивала суддю Родіона Кірєєва нелюдем і фашистом.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Дрогобицька наголосила, що в суді першої інстанції Тимошенко та її адвокати обрали шлях не лише юридичного, але й політичного захисту. "Замість того щоб сконцентрувати свої зусилля на суті звинувачення, вони постійно зловживали своїми правами і намагалися спотворити судовий процес, перетворити його на політичні дебати, демонструючи таким чином неповагу до суду", - сказала вона.

На думку прокурора, головною метою Тимошенко на судовому процесі було відволікти громадськість від усвідомлення тяжкості вчиненого злочину та нав'язати думку про нібито політичні переслідування. Перебуваючи у залі засідань, додала Дрогобицька, Тимошенко постійно нехтувала вимогами не тільки Кримінально-процесуального кодексу, але й загальновстановленими нормами поведінки.

"В жодній країні світу учасники судових розглядів не дозволяють собі робити те, що відбувалося на процесі Тимошенко. Вона постійно ображала суддю та прокурорів. Суддю ображала такими словами, як маріонетка, нелюдь, фашист, погрожувала прокурорам, що зірве з них погони", - сказала вона.

Дрогобицька вважає, що така поведінка теж може свідчити про винуватість Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини