RU

Прокурор: Провину Тимошенко повністю доведено

27.09.2011, 17:19
Прокурор: Провину Тимошенко повністю доведено - Фото
96d5b224be6078991f88471f3878c2dc.jpg

Прокурор: Провину Тимошенко повністю доведено
Сторона обвинувачення у справі Юлії Тимошенко вважає, що в ході судового процесу її провину було повністю доведено. Про це заявила сьогодні в ході свого виступу прокурор Лілія Фролова.

"Незважаючи на те, що підсудна не визнає своєї провини в інкримінованому злочині, державне обвинувачення вважає, що провину підсудної повністю доведено, дослідженими в суді доказами, зокрема, допитами свідків, протоколами слідчих дій, висновком експертиз та іншими документами", - зазначила Фролова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вона послалася на допит екс-голови правління Нафтогазу України Олега Дубини, який серед іншого сказав, що вважав директиви Тимошенко урядовими, і тому підписав газові угоди.

Крім того, сторона обвинувачення просить не враховувати показання ряду свідків у справі Тимошенко. Зокрема, прокурор попросила суд не враховувати свідчення Юрія Продана та Михайла Лівінського. "Обвинувачення критично ставиться до свідчень Продана, оскільки вони суперечать показанням інших свідків, зокрема, свідченням Дубини", - сказала вона.

Фролова пояснила, що Дубина і на досудовому слідстві, і безпосередньо в суді підтвердив, що директиви він отримав від Тимошенко, в той час як Продан сказав, що це він передавав директиви голові Нафтогазу. "Це ставить під сумнів правдивість показів свідка (Продана, - ред.), і обвинувачення просить суд не брати їх до уваги", - додала вона.

Аналогічно вона попросила не брати до уваги свідчення Лівінського.

Також прокуратура критично оцінила свідчення Олександра Турчинова, також указавши, що вони суперечать іншим свідченням, тому прокуратура просить їх не враховувати. "Вказаний свідок є давнім соратником підсудної, він займав різні посади в урядах Тимошенко, а на сьогоднішній день бере активну участь в провокаціях, спрямованих на дискредитацію судового розгляду справи", - сказала Фролова.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини