RU

Прокурор повторно дочитала обвинувачення Тимошенко

22.07.2011, 13:52
Прокурор повторно дочитала обвинувачення Тимошенко - Фото
e4b73cca70cd3459cfcd1e7caf97849e.jpg

Прокурор повторно дочитала обвинувачення Тимошенко
Прокурор Лілія Фролова повторно дочитала обвинувальний висновок у справі Юлії Тимошенко. На це у неї пішло, як і минулого разу, близько чотирьох годин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, крім того, сьогодні в суді був повторно зачитаний позов НАК Нафтогаз України, в якому з Тимошенко вимагають стягнути більше 1,5 млрд.грн. збитку, нанесеного внаслідок підписання газових контрактів.

Після цього в судовому процесі по кримінальній справі Тимошенко було оголошено перерву на обід до 14:05.

Нагадаємо, Тимошенко звинувачується за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу. Клопотання про повторне зачитування обвинувального висновку було подано адвокатами Тимошенко в зв'язку із тим, що на минулому тижні прокурори читали його у відсутність підсудної та її захисту.

Минулої п'ятниці, 15 липня, суд видалив Тимошенко із зали за порушення Кримінально-процесуального кодексу - екс-прем'єр відмовлялася стояти в присутності суду. Своїх нових захисників Миколу Сірого та Олександра Плахотнюка ввести в процес вона не встигла.

"Ми будемо вимагати, щоби або повторно був озвучений обвинувальний висновок в залі суду, беручи до уваги те, що Юлія Тимошенко була видалена в порушення норм кримінально-процесуального законодавства із зали суду… або, якщо суд не погодиться з цією позицією, ми будемо наполягати на тому, щоб було відновлено в телевізійному режимі читання цього обвинувального висновку", - пояснив Сірий, додавши, що необхідно звірити текст, зачитаний прокурорами, з текстом, переданим Тимошенко на ознайомлення.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини