RU

Прокуратура завершила допит Луценка

07.02.2012, 12:25
Прокуратура завершила допит Луценка - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)
Прокуратура завершила допит екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході допиту Луценко розповів, що приймаючи на роботу Леоніда Приступлюка йому не було нічого відомо про його освіту. Екс-міністр підкреслив, що його роль при прийомі Приступлюка на служу в МВС звелася лише до того, щоб дати вказівку начальнику департаменту кадрової служби прийняти того на роботу водієм. "Більше ніяких дій я не робив і ніяких відомостей про це не маю", - підкреслив він.

За словами екс-міністра, рішення оформити Приступлюка в департамент оперативної служби приймалося у відділі кадрів.

Луценко наголосив, що всі накази по Приступлюку він підписував серед багатьох інших і ці документи на підпис міністру приходили до резолюцій і візами всіх відповідальних служб. "Я не мав підстав не підписати підготовлений оперативними службами наказ. На документі були всі необхідні візи, заперечень не було ні у одного з департаментів", - пояснив він.

Щодо нагород Приступлюка, Луценко зазначив, що вручав сотні нагород співробітникам органів внутрішніх справ, ініціаторами нагороджень завжди виступали відповідні департаменти, перевіркою займався кадровий департамент МВС. При цьому Луценко уточнив, що суму нагороди також визначали співробітники кадрової служби.

Луценко також наголосив, що особисто нагороди своєму водієві не вручав. "Це не входило в мою компетенцію", - пояснив він.

Продовжуючи відповідати на питання, Луценко заявив, що підписував лист на ім'я прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про зарахування стажу Приступлюку на вільнонайманих роботах в стаж роботи в органах МВС. Луценко підкреслив, що крім його підпису в цьому документі були підписи також начальника кадрового департаменту МВС. "Однак у матеріалах справи міститься копія листа, яка не відповідає оригіналу ... Що з нею зробили фальсифікатори цієї справи, не відомо ... І де оригінал?", - сказав він.

Щодо святкування Дня міліції, Луценко наголосив, що воно проводилося відповідно до указу президента, і що на концерт у Палаці України бюджетні кошти не виділялися.

Представники цивільного позивача ставити питання відмовилися. "У вас заявлено позов до підсудного і немає питань?" - запитав суддя Сергій Вовк.

"А ми їх переконали", - сказав Луценко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини