RU

Прокуратура відмовилася заводити справу через синці Тимошенко

04.05.2012, 15:46
Прокуратура відмовилася заводити справу через синці Тимошенко - Фото
Віктор Пшонка
Прокуратура не порушуватиме кримінальну справу за заявою Юлії Тимошенко про її побиття в Качанівській колонії. Про це журналістам на прес-конференції заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Пшонка нагадав, що після заяви Тимошенко про її побиття прокуратура провела перевірку. "Я доручив особисто прокурору Харківської області з його підлеглими професійно розглянути заяву Тимошенко. Перед вами матеріали в трьох томах всієї перевірки за заявою Тимошенко. Ці матеріали завершені постановою про відмову в порушенні кримінальної справи", - зазначив він.

За словами Пшонки, це рішення було прийнято Харківською прокуратурою вчора. Матеріали були детально вивчені і в Генеральній прокуратурі, і її співробітники погодилися з рішенням про відмову в порушенні справи.

"Все свідчить про те, що немає підстав стверджувати, що було побиття Тимошенко, що вона втрачала свідомість, як каже в своїй заяві. Відновлення хронології, показання свідків свідчать, що все було неправдивим, що написано в заяві. Воно не знайшло підтвердження", - також сказав Пшонка.

Нагадаємо, наприкінці квітня начальник головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та інших примусових заходів Генпрокуратури Вадим Горан повідомив, що інформація про побиття Тимошенко не підтверджується. Судові лікарі прийшли до висновку, що синці на тілі Тимошенко не могли утворитися 20 квітня. "Механізм і локалізація цих синців говорить про те, що вони утворилися внаслідок здавлювання тупими твердими предметами або зіткнення з ними. Але ніяк не при ударі кулаком", - сказав Горан.

У квітні в розпорядження ЛІГАБізнесІнформ потрапили фотографії, на яких відображені синці на тілі Юлії Тимошенко. Кілька днів тому екс-прем'єр заявила, що при перевезенні до лікарні її побили співробітники колонії.

Фото Тимошенко, яка демонструє гематоми

Досьє на Віктора Пшонку

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини