RU

Прокуратура шукає автора фільму про Лук'янівське СІЗО

16.05.2012, 12:01
Прокуратура шукає автора  фільму про Лук'янівське СІЗО - Фото
Лук'янівське СІЗО
Автора скандального фільму про умови утримання ув'язнених у Лук'янівському СІЗО в Києві Костянтина Усова викликають на допит і звернулися до телекомпанії ТВі, де працює журналіст, з проханням повідомити про місце його знаходження. Про це сам журналіст написав на своїй сторінці в Facebook.

"Прокуратура звернулася до ТВі з вимогою надати інформацію про моє місцезнаходження", - повідомив Усов, надавши копію документа, що надійшов в телекомпанію.

Згідно з текстом документа, кримінальну справу відносно службових осіб СІЗО за частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу знаходиться в виробництві слідчого відділення прокуратури Києва. "Під час слідства в кримінальній справі виникла необхідність у проведенні слідчих дій за участю Усова", - йдеться в документі.

У своєму зверненні слідчий у справі попросив телеканал надати інформацію про те, в якій країні перебуває журналіст і про дату початку й закінчення відрядження, так як, за відомістю прокуратури, Усов знаходиться у відрядженні.

Нагадаємо, у своєму сюжеті журналіст телеканалу ТВі Костянтин Усов показав умови утримання ув'язнених Лук'янівського СІЗО. Сюжет складається з відеозаписів, які знімали самі ув'язнені на мобільні телефони, які заборонено мати ув'язненим. Показані умови утримання ув'язнених істотно відрізняються від тих, що зазвичай показують гостям СІЗО - делегаціям міжнародних правозахисників і журналістів. Крім того, журналіст зміг, за його словами, підкупити співробітників СІЗО, щоб мати можливість передавати до в'язниці заборонені предмети.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини