RU

Прокуратура РФ назвала відомості про десантників держтаємницею

10.11.2014, 17:03
 Прокуратура РФ назвала відомості про десантників держтаємницею - Фото
Фото: gazeta.ru
Головна військова прокуратура Росії назвала інформацію про загиблих псковських десантників такою, що не підлягає розголошенню, так як вона є державною таємницею. Про це повідомляє депутат Псковського обласного зборів депутатів Лев Шлосберг в своєму блозі на Ехо Москви.

Депутату прийшла відповідь на запит про загиблих в липні-вересні цього року 12 військовослужбовців російської армії, до моменту смерті колишніх військовослужбовцями військових частин, постійно дислокованих на території Псковської області (76-а десантно-штурмова дивізія і 2-а бригада спеціального призначення ГРУ Генштабу МО РФ).

На думку Шлосберга, відповідь на запит підтверджує, що всі 12 військовослужбовців загинули поза місцями постійної дислокації своїх військових підрозділів, заходи соціальної підтримки членам їх сімей реалізуються і знаходяться під наглядом військової прокуратури, а територіальний аспект загибелі військовослужбовців виведений за рамки самої події, що показово. Повідомляється, що всі обставини загибелі десантників встановлені, проведені судово-медичні експертизи і ці обставини перевіряються в порядку, передбаченому кримінально-процесуальним законом. "Це значить, що розглядається питання про наявність підстав для порушення кримінальних справ", - зазначає депутат.

a519af07edb6.jpg

Шлосберг додав, що якби смерть військовослужбовців дійсно відбулася на навчаннях, відповідь була б більш змістовною. У відповіді прокуратури не сказано, що військовослужбовці загинули саме на навчаннях, хоча вчення згадані в іншій частині відповіді.

Нагадаємо, в серпні в ході бойових дій на території України практично повністю була 
знищена 1-а рота 76-ї псковської дивізії ВДВ. Наприкінці серпня в Псковській області поховали декількох російських десантників. Депутат місцевого законодавчого зібрання Лев Шлосберг повідомив, що похорони були повністю засекречені, а родичів попередили, щоб вони ні з ким не говорили про смерть цих людей. "Мета - не допустити, щоб суспільство дізналося про масштаб втрат і задумалося про ціну цієї війни", - сказав Шлосберг. Він стверджував, що військові загинули в бою в східній Україні. 30 серпня Шлосберг був жорстоко побитий невідомими.

Читайте також: Лев Шлосберг: Навальний і Ходорковський вирішили обійти питання Криму


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини