RU

Прокуратура перевірить законність прийняття "поправки Кличка"

29.10.2013, 12:10
Прокуратура перевірить законність прийняття
Прокуратура
Прокуратура Києва почала розслідувати обставини внесення змін до Податкового кодексу, які можуть перешкодити Віталію Кличку взяти участь у президентських виборах. Про це говоритися в повідомленні прес-служби прокуратури.

Відкрито кримінальне провадження про створення штучних перешкод у роботі народних депутатів, надання їм завідомо неправдивої інформації та підробці офіційного документа. Підставою для розслідування стала заява народного депутата Оксани Продан про внесення поправок до тексту законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України" і можливу підробку порівняльних таблиць.

У ході розслідування будуть призначені і проведені судові експертизи, у тому числі почеркознавча.

Нагадаємо, 24 жовтня парламент прийняв  закон №2054 про внесення змін до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків. "За" проголосували 239 карток депутатів. У УДАРі вважають, що дані норми можна використовувати для зняття з реєстрації Кличка як кандидата в президенти. На думку ударівців, підготовка змін до Податкового кодексу пройшла з порушеннями. Зокрема, поправка не проходила обговорення в профільному комітеті парламенту, а людина, яка нібито подала поправку, стверджує, що його підпис - підроблений.

Учора депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що у Генеральної прокуратури немає жодної заяви від депутатів з приводу фальсифікації "поправки Кличка" .

Як кошенят. До чого призвела "поправка Кличка"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини