RU

Прокуратура не бачить сенсу в касації Луценка - немає підстав

03.04.2013, 13:43
Прокуратура не бачить сенсу в касації Луценка - немає підстав - Фото
5e0f703287b2192d2e181a1165ce2ef4.jpg
Касаційна скарга захисту екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка не містить підстав для перегляду справи, сказав представник прокуратури в суді Микола Курапов.

"Касаційна інстанція, відповідно до українського закону, є судом права, а не судом факту", - зазначив Курапов, додавши, що підставою для перегляду судових рішень у касаційній інстанції є істотне порушення КПК, неправильне застосування законів або невідповідність призначеного покарання, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, доводи захисту не є предметом касаційного перегляду, оскільки зводяться до неповноти судового слідства, неможливості витребувати документи та іншим доказам, які не мають значення для правильного вирішення справи. "Обставини, які представляє захист, не є підставою для касаційної скарги", - упевнений представник прокуратури.

Сам екс-міністр часто перебивав промовця і називав прокурора брехуном. Суддя Сергій Слинько, перервавши виступ Курапова, оголосив перерву в судовому засіданні до 14:00. Після перерви держобвинувачення продовжить давати свої пояснення.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини