RU

Прокуратура назвала вилучені у Авакова $ 8 тис. компенсацією

07.02.2012, 23:39
Прокуратура назвала вилучені у Авакова $ 8 тис. компенсацією - Фото
Фото: www.avakov.com

"Під час цих обшуків в Авакова був статус обвинувачуваного у кримінальній справі із завданням матеріальних збитків", - заявив начальник управління нагляду за дотриманням закону спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Харківської області Олександр Бабіков, якого цитує агентство Інтерфакс.

"За таких обставин орган досудового слідства повинен вжити заходів щодо забезпечення відшкодування заподіяних збитків. З цією метою і були вилучені гроші - $8 тис... Що стосується телефонів, то їх завжди вилучають у таких випадках для того, щоб досліджувати зв'язки обвинувачуваного", - підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що в прокуратурі вважають, що екс-губернатор Харківської області Арсен Аваков ухиляється від наслідку у справі про перевищення ним службових повноважень.

Нагадаємо єкс-губернатора Харківської області Арсена Авакова оголосили в міжнародний розшук. Аваков був притягнутий у якості обвинувачуваного по кримінальній справі, порушеній 26 січня 2012 року за фактом перевищення ним влади і службових повноважень по ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини