RU

Прокуратура звинуватила Тимошенко у відвертій брехні

04.07.2011, 15:01
Прокуратура звинуватила Тимошенко у відвертій брехні - Фото
387ac5ca920fc9d6afc2282cba233c7f.jpg

Прокуратура звинуватила Тимошенко у відвертій брехні

Державне обвинувачення в справі Юлії Тимошенко чітко дотримується всіх вимог чинного законодавства під час спілкування з журналістами, а лідер "Батьківщини" вдається до відвертої брехні. Про це заявили в Генпрокуратурі, коментуючи намір Тимошенко вимагати відведення прокурора Лілії Фролової, яка, за її словами, на прес-конференції заявила, що на неї чекає покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у відділі зв'язків з громадськістю Генеральної прокуратури, сьогодні Юлія Тимошенко в черговий раз ввела суспільство в оману, і навіть більше того - "вдалася до відвертої брехні, спотворюючи інформацію".

При цьому прокуратура привела фрагмент виступу Фролової на брифінгу наприкінці червня, який "свідчить про чітке дотримання нею всіх вимог чинного законодавства під час спілкування з журналістами".

Як випливає з повідомлення прокуратури, на питання журналіста, яке максимальне покарання передбачає стаття 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень), Фролова відповіла: 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Тимошенко збирається вимагати відведення прокурорів. "Я хочу зробити публічну заяву відносно прокурора Лілії Фролової, яка представляє Генеральну прокуратуру. Ця людина всупереч закону, всупереч неупередженості судового процесу, як вони це стверджують, на прес-конференції заявила, що у мене буде покарання 10 років, і ніякого умовного покарання. Я хочу на цьому прикладі показати, які прокурори сьогодні працюють і які прокурори представляють обвинувачення в суді - заангажовані", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини