RU

Прокуратура стверджує, що Тимошенко вже два місяці не читає свою справу

04.07.2011, 12:59

Представники прокуратури з кримінальної справи Юлії Тимошенко стверджують, що заяви екс-прем'єра про те, що вона щодня читає по чотири тисячі сторінок матеріалів справи, не відповідають дійсності. Про це вони заявили на судовому засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прокурор уточнив: "Хотів би підкреслити, що з 21 лютого до 22 квітня підсудна ознайомилася тільки з сімома томами справи. А після 22 квітня Тимошенко з матеріалами справи не ознайомлювалась".

За словами прокурора, про те, що Тимошенко не приходила читати справу, свідчать дані канцелярії прокуратури. Копій томів, що залишилися, сторона захисту не робила. "Тому її теза про необхідність читати щодня чотири тисячі сторінок не відповідає дійсності", - сказав він.

Прокурор передав суду відповідну довідку з Генеральної прокуратури.

Далі цей документ взяла Тимошенко, зазначивши: "Ця довідка так само сфальсифікована, як і вся кримінальна справа".

Тимошенко нагадала, що її постійно викликали на допити в Генпрокуратуру. "А ходити на допити і паралельно знайомитися зі справою неможливо. Я думаю, що для європейського суду ці факти настільки волаючі, що його рішення буде однозначним", - додала вона.

"Підсудна, поверніть довідку", - звернувся до Тимошенко суддя Родіон Кірєєв, після чого долучив документ до матеріалів справи.

Нагадаємо, після закінчення суду Тимошенко заявила, що на наступних засіданнях буде вимагати відведення прокурорів.

У засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошена перерва до 6 липня для ознайомлення її нового адвоката Миколи Титаренка з матеріалами справи. Колишній захисник екс-прем'єра Сергій Власенко знаходиться за кордоном і домовляється про аудит газових контрактів.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини