RU

Прокуратура не втрачає надії засудити Тимошенко

29.07.2011, 17:47

Прокурор Лілія Фролова, що представляє державне обвинувачення в справі Юлії Тимошенко, не вважає, що ця справа розсипається в суді. Про це вона заявила сьогодні журналістам після закінчення судового засідання.

"Мені абсолютно не здається, що справа розсипається. Всі свідки підтвердили покази, які вони давали на стадії досудового слідства, все йде своєю чергою. У нас є ще багато свідків, яких ми не допитували, тому я вважаю, що все у нас нормально тримається", - сказала Фролова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко в коментарі журналістам також зазначив, що всі свідки підтверджують свої показання, дані на досудовому слідстві.

"Вони всі говорили про те, що тоді була криза, вони всі говорили про те, що російська сторона займала жорстку позицію, вони всі з самого початку говорили про те, що не було альтернативи, вони всі говорили про те, що прем'єр діяла у відповідності зі своїми повноваженнями і все було законно, вони всі підтверджували ціну на газ $232, вони підтверджували, що збитків не було. Але незважаючи на все це, головне слідче управління Генеральної прокуратури продовжувало розслідувати цю справу. Всупереч всім цим твердженням слідчий склала обвинувальний висновок, всупереч всім цим твердженням перший заступник генерального прокурора його підписав і всупереч всім цим твердженням суддя зараз розглядає цю справу в суді", - сказав він.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини