RU

Прокуратура не пустила Тимошенко у Харків

12.05.2011, 14:40
Прокуратура не пустила Тимошенко у Харків - Фото
9b2f72a25201137a20217bdffcc13a15.jpg

Прокуратура не пустила Тимошенко у Харків

Генеральна прокуратура України відмовила Юлії Тимошенко у наданні дозволу на поїздку в Харків.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у відділі зв'язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури, сьогодні, 12 травня, Ю.Тимошенко знову не прибула у Генпрокуратуру, чим у черговий раз зірвала проведення запланованих слідчих дій за її участю.

"У зв'язку з систематичними порушеннями Тимошенко Ю.В. вимог чинного кримінально-процесуального законодавства, перешкодженням проведенню досудоваого слідства Генеральна прокуратура України змушена відмовити їй у наданні дозволу на поїздку в м. Харків 17-18 травня 2011 року, оскільки у зазначені дні заплановано проведення слідчих дій за її участю", - зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко передала слідчому прокуратури клопотання про відвідування Харківської області. За її словами, у Харків її запросили "сотні харків’ян", тому що "соціальні права людей руйнуються". До того ж вона додала, що аналогічні запрошення у неї є від всіх українських областей. "Якщо я отримаю дозвіл, я терміново поїду в Харківську область, а крім того, я об'їду всю Україну. Ви знаєте, що я прийняла рішення об'єднувати усіх громадян України для захисту своїх прав і свобод, свого життя і ми будемо об'єднувати людей незалежно від того, де вони живуть: на Сході або на Заході України", - пояснила вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини