RU

Прокуратура хоче допитати Тимошенко, адвокати просять про відстрочку

25.07.2011, 16:41

Прокуратура пропонує приступити до допиту Юлії Тимошенко, захист просить час на ознайомлення з матеріалами справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Родіон Кірєєв сьогодні на засіданні поставив питання про те, які матеріали справи і в якому порядку повинні бути досліджені в суді. Представник прокуратури запропонував спочатку допитати підсудну - Юлію Тимошенко, потім інших свідків, а потім вивчити письмові докази у справі.

Адвокат Олександр Плахотнюк відповів, що до цієї стадії судового слідства переходити не можна, оскільки ще не вирішено низку питань, поставлених раніше. Зокрема, з його слів, не розглянуто заяву Тимошенко про відведення судді, зроблену 15 липня.

У свою чергу, адвокат Микола Сірий нагадав, що у захисників було всього три робочих дні, коли вони не були зайняті в судовому процесі, на ознайомлення з матеріалами. Ознайомитися з більш ніж 4 тисячами сторінок кримінальної справи вони не встигли, тому перехід до стадії вивчення доказів неможливий. Зі слів Сірого, відповідно до законодавства України і міжнародних документів, ратифікованих в Україні, суд має забезпечити мінімальні гарантії права підсудного на захист.

У зв'язку з цим Сірий попросив дати адвокатам 1 місяць 25 днів на ознайомлення з матеріалами справи. На випадок відмови він попросив суд обгрунтувати, скільки сторінок на добу адвокатам потрібно читати, щоб ознайомитися зі справою належним образом.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини