Прокуратурі дали "добро" на затримання Тимошенко

Прокуратурі дали "добро" на затримання Тимошенко - Фото
15c4ac2fae7eba9dce9b6a51c0e79b4d.jpg
24.05.2011, 11:55

Прокуратура має постанову про затримання Юлії Тимошенко. Про це повідомив журналістам співробітник Генпрокуратури Олег Пушкар. Він вказав, що слідчий звернувся до суду з проханням ухвалити відповідне рішення

Прокуратура має постанову про затримання Юлії Тимошенко. Про це повідомив журналістам співробітник Генпрокуратури Олег Пушкар. Він відмітив, що слідчий звернувся до суду з проханням ухвалити відповідне рішення в зв'язку з тим, що Ю.Тимошенко неодноразово зривала слідчі дії, про що повідомляла прес-служба Генпрокуратури.

"У нас є рішення Печерського суду про затримання і доставку в суд під вартою. Суд призначить час і дату розгляду", - наголосив О.Пушкар, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас він не виключив, що після того, як з Ю.Тимошенко будуть проведені певні слідчі дії, вона, можливо, зможе піти додому.

Нагадаємо, раніше прес-секретаря Ю.Тимошено і її особисту охорону попросили залишити територію біля кабінету, в якому проходить допит лідера БЮТ. При цьому в приміщенні з'явилися люди в масках. "Ми вже рік ходимо сюди - ніколи не було такого посиленого режиму охорони", - повідомила прес-секретар Марина Сорока.

Під будівлю ГПУ приїхали народні депутати з фракції БЮТ. Вони перекрили всі виїзди з будівлі своїми автомобілями.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Популярне