RU

Прогульники з ПР поставили Єфремова в незручне становище

16.04.2013, 14:59
Прогульники з ПР поставили Єфремова в незручне становище - Фото
Олександр Єфремов
Про це Олександр Єфремов повідомив сьогодні на брифінгу, пояснюючи, чому 46 регіоналів не було в залі при голосуванні за те, щоб узаконити створення Міністерства доходів і зборів України.

"Працює чисто людський фактор, відрядження і так далі. Якщо нам треба зібрати наших колег протягом одного дня - ми це завжди зробимо, і ми зберемо 208 осіб для того, щоб вони проголосували за якісь рішення. В системі це зробити у Верховній Раді неможливо, тому що всі люди або хворіють, або у них є відрядження, або щось трапляється в сім'ї, або інші якісь причини, які впливають - він відволікся, вийшов кудись у коридор, в цей час йде голосування " , - сказав Єфремов, передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ

Єфремов підкреслив, що для комплексного вирішення питання необхідно вивчити досвід голосування в інших країнах і вибрати найбільш прийнятний варіант роботи Верховної Ради.

Нагадаємо, сьогодні владі не вистачило голосів, щоб включити до порядку денного проект змін до Податкового кодексу у зв'язку з створенням органу доходів і зборів (N2797). "За" проголосували 194 народних депутатів. Також депутати не набрали необхідної кількості голосів для того, щоб включити до порядку денного проект змін до Митного кодексу та деяких законодавчих актів у зв'язку з створенням органу доходів і зборів (N2798 і N2799). Проекти набрали відповідно 194 і 195 голосів.

Після кожного голосування депутати від опозиції кричали із залу: "244", натякаючи на кількість народних депутатів, нібито в такій кількості голосуючих на виїзному засіданні парламенту.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини