RU

Прогноз для нової Ради: конфліктами будуть прикривати договорняки

19.12.2012, 16:52
Прогноз для нової Ради: конфліктами будуть прикривати договорняки - Фото
Володимир Фесенко
У новій Верховній Раді влада і опозиція будуть демонструвати зовнішні конфлікти і укладати таємні союзи. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова Центру політичного аналізу Пента Володимир Фесенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за результатами перших днів роботи парламенту Фесенко констатував, що Рада демонструє "зовні конфлікт і політичне протистояння, всередині - таємні домовленості".

На думку політолога, така подвійність буде характерна для Верховної Ради сьомого скликання і надалі: протистояння і конфлікти з блокуванням парламентської трибуни будуть відбуватися часто. Опозиція буде демонструвати свою радикальність і агресивність, оскільки цього чекають виборці. При цьому "обидва табори - і провладний, і опозиційний - готові домовлятися, але таємно, непрямо".

Фесенко вважає, що кадрові рішення, прийняті парламентом, вже є наслідком таких домовленостей: "Кожен отримує своє. Свобода і опозиція отримали своє в перший день, а на наступний день вони дали можливість проголосувати всі рішення в обмін на дивіденди, - зокрема, місце у президії представника Свободи ".

Таким чином, прогнозує політолог, періоди протистояння зміняються періодами спокійної роботи, коли потрібно буде "відпрацювати лобістські інтереси, які є в опозиційних фракціях, зокрема, і у Свободи".

Говорячи про співпрацю Партії регіонів з комуністами, Фесенко зазначив, що призначення Ігоря Калетника першим віце-спікером є символічним відображенням таємного союзу. Однак на прямий союз з регіоналами комуністи не підуть: "Вони будуть грати в полуоппозіцію. Їм це вигідно. Вони будуть з деяких питань демонструвати своє ідеологічну цнотливість ... У деяких питаннях вони будуть співробітничати і домовлятися, особливо в політичних і кадрових, а там, де будуть ознаки ліберальних законопроектів, комуністи будуть показово виступати проти них".

Досьє на Володимира Фесенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини