RU

Проблемні округи: голова МВС обіцяє не втручатися в політику

18.10.2013, 11:17
Проблемні округи: голова МВС обіцяє не втручатися в політику - Фото
Віталій Захарченко (фото - mvs.gov.ua)
Міністр внутрішніх справ  Віталій Захарченко вимагає від підлеглих на виборах у проблемних округах залишатися за межами політичних процесів. Про те, як себе вести, міністр розповів сьогодні на засіданні розширеної колегії МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Захарченко підкреслив: "Почалися вибори в так званих проблемних округах. Попереджаю керівників територіальних управлінь, яких це стосується: міліція діє виключно в рамках закону, і вона поза політикою. У громадян повинна бути можливість вільно реалізувати своє конституційне право на вибір".

Нагадаємо, при підведенні підсумків голосування 28 жовтня 2012 року найбільші претензії були саме до співробітників міліції, яких сторони процесу звинувачували в пособництві фальсифікацій результатів. Найбільшу активність проявили співробітники " Беркута" в округах N197 (Черкаська область) і N132 (Миколаївська область). Так, у 132-му виборчому окрузі міста Первомайська Миколаївської області співробітники "Беркута" увірвалися в приміщення окружної комісії та вилучили протоколи. Пізніше в міліції заявили, що постанову про примусове вилучення протоколів з ​​мокрими печатками з ОВК N132 виніс Адміністративний суд Миколаївської області.

Як у Первомайську "Беркут" штурмував окружком N132 (фото)

В Україні офіційно стартувала виборча кампанія в мажоритарних округах N94, 132  194, 197 і 223, де Центрвиборчком не зміг встановити результати голосування на парламентських виборах 2012 року. Вибори до Верховної Ради в п'яти проблемних округах призначені на 15 грудня. Висування кандидатів у народні депутати вже почалося.

Досьє на Віталія Захарченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини