RU

Про що говорив Путін в ялтинському санаторії Мрія: ключові цитати

14.08.2014, 17:15
Про що говорив Путін в ялтинському санаторії Мрія: ключові цитати - Фото
Володимир Путін. Фото - EPA

Президент Росії Володимир Путін  в Ялті на зустрічі з членами фракцій Державної думи дав зрозуміти, що Росія не залишить у спокої Україну і не піде з окупованих територій. Нижче - ключові цитати виступу російського лідера.

Про російське миротворство в Україні 

"Країна занурилася в кривавий хаос, у братовбивчий конфлікт. На південному сході [України] розігралася масштабна гуманітарна катастрофа. Велика біда. Будемо все робити, що від нас залежить, для того, щоб цей конфлікт був припинений якомога швидше, щоб в Україні перестала литися кров".

Про санкції

Санкції Заходу, у відповідь на які Росія обмежила імпорт продуктів - "необгрунтовані і незаконні". Але "це не просто заходи у відповідь, це, перш за все, заходи підтримки вітчизняних виробників, а також відкриття наших ринків для виробників тих країн, які хочуть співпрацювати з Росією і готові до такої співпраці".

Про Крим

"Вважаю, що Крим може бути і сьогодні унікальним мірилом, може і сьогодні зіграти унікальну об'єднуючу роль для Росії, ставши свого роду історичним, духовним джерелом, ще однією лінією примирення як червоних, так і білих".

Про анексію Криму

"Ніякої анексії Криму не було. Так, ми використали свої збройні сили, але для того, щоб провести референдум".

Про рівноправність мов в Криму

"Повинна бути в повному обсязі проведена робота з реабілітації репресованих народів [Криму], забезпечено реальне рівноправ'я трьох мов".

Про гонку озброєнь

На розвиток озброєння в Росії буде виділено 20 трильйонів рублів, заявив президент РФ. "Потрібні сучасні, компактні, ефективні Збройні сили. Для цього створено програму до 2020-2021 року. Ми можемо забезпечити собі безпеку тими силами, що маємо".

Про створення угруповання ВС РФ в Криму

Путін заявив, що затвердив програму створення угруповання Збройних сил РФ у Криму. За його словами, програма не буде витратною, і Крим не буде насичуватися зайвим особовим складом і надлишковими озброєннями. "Ми її не будемо насичувати надлишковим особовим складом, надлишковими озброєннями, але ця програма органічно вписується у всі плани розвитку наших Збройних сил, в тому числі маю на увазі її територіальну складову".

Про долю Артека

"Підтримую ідею Геннадія Зюганова про створення на базі "Артеку" президентського міжнародного дитячого центру".

Про безпеку РФ

"США взяли і вийшли з Договору про обмеження наступальних озброєнь й по всьому. Вони виходили, як вони вважають, з міркувань національної безпеки. І ми будемо робити точно те ​​ж саме, коли вважатимемо вигідним і потрібним для забезпечення наших інтересів".

За матеріалами:  Дождь

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини