Про кого з них більше говорять: рейтинг мерів України

04.10.2016, 17:17
Про кого з них більше говорять: рейтинг мерів України - Фото
Віталій Кличко, Борис Філатов, Геннадій Кернес
У свіжому щотижневому медіа-рейтингу мерів (про кого найбільше пишуть українські ЗМІ) лідером залишається мер Києва Віталій Кличко (2084 повідомлення). Геннадій Кернес (Харків) здав своє друге місце Борису Філатову (Дніпро).

Найбільший ривок у тижневому медіа-рейтингу зробив Олексій Каспрук (Чернівці). Він перемістився відразу на 12 позицій - з 20 на 8 місце. Медіа-активність мера найяскравіше проявилася в зв'язку зі смертельним ДТП за участю маршрутки, що трапилося в місті, про деталі якого Каспрук розповів на своїй сторінці в Facebook.

Найбільше падіння в тижневому медіа-рейтингу продемонстрував Богдан Андріїв (Ужгород). Він опустився на 5 позицій - з 12 на 17 місце.

Про кого з них більше говорять: рейтинг мерів України

Всього опрацьовано 8084 повідомлення (теле- і радіосюжети, статті в друкованих ЗМІ, публікації в інтернет-ЗМІ і соцмережах), в яких згадувалися один або кілька мерів обласних центрів України.

Медіа-рейтинг складено за допомогою
системи Semantrum У моніторингу беруть участь українські телеканали, радіо, центральні та регіональні друковані видання, інтернет-ЗМІ і соцмережі. Рейтингуються мери обласних центрів України. Рейтинг щотижневий.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю