Провести з'їзд Слуги народу на території КНУ попросив Офіс президента – університет

21.09.2020, 17:38
Провести з'їзд Слуги народу на території КНУ попросив Офіс президента – університет - Фото
З'їзд Слуги народу в КНУ (Фото: Юрій Смірнов/LIGA.net)

У КНУ практично слово в слово повторили аргумент Слуги народу на користь того, що захід не можна вважати політичною агітацією

З'їзд київської міської організації партії Слуга народу на території Київського національного університету ім. Шевченка відбувся після того, як з відповідним проханням до керівництва вишу звернувся Офіс президента. Про це йдеться у відповіді КНУ на запит Hromadske.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як повідомили в пресслужбі університету, 20 вересня президент Володимир Зеленський, глава його офісу Андрій Єрмак і його заступники зустрілися з ректором ВНЗ Леонідом Губерським.

"Під час зустрічі присутні обмінялися думками щодо актуальних проблем вищої освіти України", – повідомили в КНУ.

Зазначається, що Губерський ознайомив Зеленського з історією університету та провів для нього екскурсію  червоним корпусом.

Провести з'їзд Слуги народу на території КНУ попросив Офіс президента – університет

Фото: univ.kiev.ua

У відповідь на запит Hromadske в КНУ повідомили: "Президент також взяв участь у презентації Стратегії розвитку міста Києва до 2027 року Київською міською організацією партії Слуга народу, яка була влаштована на території КНУ за зверненням Офісу президента до керівництва університету".

Там практично слово в слово повторили аргумент Слуги народу на користь того, що захід не можна вважати політичною агітацією.

  • 20 вересня  Слуга народу провела з'їзд на території червоного корпусу КНУ. Студентський парламент  засудив інцидент, назвавши його порушенням закону про освіту: політичні партії (об'єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права здійснювати свою діяльність у навчальних закладах.
  • У Студпарламенті кажуть, що "не має значення, чи проводяться подібні заходи в будівлі університету або на його території, чи оголошено публічні заходи офіційно як політичні або їх політичний характер випливає з наявності політичної символіки та політичних фігур, які асоціюються з конкретною політичною партією".
  • У Слузі народу  заявили, що звинувачення в порушенні ними закону безпідставні.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами