RU

Про кандидатів напишуть синім чорнилом

22.10.2009, 15:57

Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні затвердила параметри інформаційних плакатів кандидатів на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ЦВК, згідно з виборчим законодавством Комісія встановила, що інформаційний плакат кандидата на пост Президента виготовляється друкованим способом на офсетному папері N1 густиною 80 р./кв.см. форматом А1, напівжирним шрифтом, фарбою синього кольору. У лівій верхній частині інформаційного плаката розміщується кольорова фотографія кандидата на пост Президента розміром 15х20 см. Під фотографією зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, посада (заняття), місце роботи і проживання, партійність кандидата. У правій частині інформаційного плаката розміщується передвиборна програма кандидата в президенти, надана ним у Центральну виборчу комісію при реєстрації.

Текст інформаційного плаката друкується державною мовою.

Секретаріату ЦВК доручено забезпечити виготовлення інформаційних плакатів з розрахунку по п'ять примірників кожного плаката на виборчу дільницю і передачу їх відповідним окружним виборчим комісіям.

Також Комісія встановила Порядок виготовлення і передачі інформаційних плакатів Міністерству закордонних справ і відповідним виборчим комісіям.

Крім того, ЦВК встановила порядок передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на закордонній виборчій дільниці і затвердила роз'яснення щодо порядку реєстрації офіційних бюлетенів.

Також Центрвиборчком затвердив Порядок контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента, встановлений ЦВК спільно з Національним банком і Міністерством транспорту і зв'язку, а також Роз'яснення про порядок реєстрації і статус офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на виборах.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини