Про кандидатів напишуть синім чорнилом

22.10.2009, 15:57

Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні затвердила параметри інформаційних плакатів кандидатів на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГА

Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні затвердила параметри інформаційних плакатів кандидатів на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ЦВК, згідно з виборчим законодавством Комісія встановила, що інформаційний плакат кандидата на пост Президента виготовляється друкованим способом на офсетному папері N1 густиною 80 р./кв.см. форматом А1, напівжирним шрифтом, фарбою синього кольору. У лівій верхній частині інформаційного плаката розміщується кольорова фотографія кандидата на пост Президента розміром 15х20 см. Під фотографією зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, посада (заняття), місце роботи і проживання, партійність кандидата. У правій частині інформаційного плаката розміщується передвиборна програма кандидата в президенти, надана ним у Центральну виборчу комісію при реєстрації.

Текст інформаційного плаката друкується державною мовою.

Секретаріату ЦВК доручено забезпечити виготовлення інформаційних плакатів з розрахунку по п'ять примірників кожного плаката на виборчу дільницю і передачу їх відповідним окружним виборчим комісіям.

Також Комісія встановила Порядок виготовлення і передачі інформаційних плакатів Міністерству закордонних справ і відповідним виборчим комісіям.

Крім того, ЦВК встановила порядок передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на закордонній виборчій дільниці і затвердила роз'яснення щодо порядку реєстрації офіційних бюлетенів.

Також Центрвиборчком затвердив Порядок контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента, встановлений ЦВК спільно з Національним банком і Міністерством транспорту і зв'язку, а також Роз'яснення про порядок реєстрації і статус офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на виборах.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь