Призову офіцерів запасу в 2017-му бути: Полторак підписав наказ

30.05.2017, 13:03
Призову офіцерів запасу в 2017-му бути: Полторак підписав наказ - Фото
b624e020dc45f77bb17747fab5077c89.jpg

До лав ЗСУ буде призвано офіцерів запасу віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки, мають вищу освіту і офіцерське звання

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу в 2017 році. Про це журналістам на брифінгу повідомив заступник начальника Генштабу ЗСУ - начальник головного управління персоналу Артур Артеменко, передає кореспондент LIGA.net.

Він повідомив, що можуть бути призвані офіцери запасу віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки, мають вищу освіту (не нижче рівня "бакалавр") та офіцерське звання. 

Термін служби складає 18 місяців. Наказ вступить в силу після того, як його завізує Мін'юст, додав Артеменко. 

Замначальника Генштабу уточнив, що офіцери запасу, які вже проходили службу, повторно призиватися не будуть. Він також нагадав, що призваних офіцерів запасу не планують направляти в зону АТО, якщо вони самі не захочуть проходити там службу.

Призивати до лав ЗСУ з числа офіцерів запасу будуть як чоловіків, так і жінок. "Жінки довели свою здатність виконувати завдання в зоні АТО не гірше за чоловіків", - додав Артеменко.

5 січня 2017 року в Генштабі повідомили, що в нинішньому році будуть закликати на військову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів і раніше не служили. Загалом планується призвати близько чотирьох тисяч осіб.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии