RU

Призовники весни 2014 року не направлятимуть в зону АТО

30.05.2014, 11:43
Призовники весни 2014 року не направлятимуть в зону АТО - Фото
c449b368d7155bee3c45613fd0bc2812.jpg
Призовники весни 2014 року не направлятимуть в зону АТО. Про це повідомив на брифінгу в Києві міністр оборони Михайло Коваль,- передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коваль підтвердив, що весняно-літній призов буде здійснюватися як до лав Збройних Сил, так і в ряди Нацгвардії і залізничних військ. "Ми будемо набирати людей для того, щоб вони пройшли підготовку протягом півроку у навчальних центрах, отримали військову кваліфікацію, отримали сертифікат і як дипломовані фахівці, отримавши допуск до виконання завдань за призначенням, прийшли в свої військові частини", - сказав він.

Міністр зазначив, що більшість складу в Збройні Сили буде набиратися на контрактній основі. Набиратися вони будуть в частині, за якими Міністерство оборони зможе виконати умови контракту. "На жаль, з багатьох причин, в тому числі економічних, в більшості військових частин ми не можемо виконати ті умови контракту, які нами прийняті. Тому ми зараз з дозволу вищого керівництва держави будемо набирати молодих людей не відразу після школи, 20-24 років, і проводити з ними таку роботу, щоб вони в подальшому могли стати нашими потенційними контрактниками. Ці люди півроку будуть проходити навчання... і ні в якому разі ніхто з них не потрапить в район, де проходить антитерористична операція. У нас прагматичне керівництво Збройних Сил, і нам  не прийнятне таке поняття як гарматне м'ясо. Тільки підготовлені фахівці, тільки професіонали повинні бути спрямовані на певні посади", - сказав він.

Скільки людей планується призвати навесні-влітку 2014 року, Коваль не уточнив.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини