Призначено нового прокурора Києва

25.06.2014, 15:44
Призначено нового прокурора Києва - Фото
Сергій Юлдашев (фото - прес-служба прокуратури Києва)

36-річний Сергій Юлдашев, який раніше був прокурором Деснянського району Києва, сьогодні представлений на новій посаді

Генеральний прокурор України Віталій Ярема представив колективу прокуратури міста Києва новопризначеного главу відомства Сергія Юлдашева.

"Ми з ним особисто не знайомі, тому в цьому призначенні немає ніякої лобістської складової. Він призначений виключно за власним характеристикам. Як мені сказали, Сергій Олексійович чесний, добросовісний, принциповий", - сказав Ярема, слова якого наводить прес-служба прокуратури.

У свою чергу Юлдашев пообіцяв, що зробить все можливе для того, щоб у місті панував закон і порядок. "Я гарантую вам, що спільно з колективом буду приймати всі можливі і неможливі заходи для того, щоб у Києві панував закон і порядок. Щоб кожен громадянин міста жив з відчуттям безпеки. Я знаю, як це робити, я вмію це робити. Я ще раз дякую за довіру", - зазначив прокурор Києва.

Юлдашев народився 26 березня 1978 місті Києві. В органах прокуратури працював з 2001 року: начальником управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Дніпропетровської області, заступником прокурора Луганської області. Останнім часом був прокурором Деснянського району міста Києва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами