Призначено нового голову Інституту нацпам'яті: хто він і звідки

04.12.2019, 14:39
Призначено нового голову Інституту нацпам'яті: хто він і звідки - Фото
Антон Дробович (фото - facebook.com/KlitschkoFoundation)

Попередник, Володимир В'ятрович, уже розкритикував призначення Антона Дробовича

Новим директором Українського інституту національної пам'яті призначено Антона Дробовича. Таке рішення прийнято на засіданні уряду, повідомив у себе в Telegram присутній там нардеп Олексій Гончаренко.

Новий керівник УІНП - доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, кандидат філософських наук, магістр правознавства. Крім роботи в Альма-матер, працював експертом Інституту суспільно-економічних досліджень. Керівник освітніх програм Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр".

За даними Культурного проекту, є "дослідником міфології та сучасних комунікацій, арт-критиком, членом правління Молодіжної асоціації релігієзнавців".

До призначення він говорив УП, що хоче зробити офіційну політику пам'яті в Україні "більш зваженою і ліберальною". Про В'ятровича та його команду говорив наступне: "Мені подобаються далеко не всі рішення й методи, якими вони діяли. Деякі речі хочеться переробити або завершити по-іншому".

Його майнова декларація доступна тут.

Читайте також: У Кабміні розповіли, що буде з Інститутом національної пам'яті

Дробович прийшов на посаду, яку п'ять років до нього обіймав Володимир В'ятрович. Зараз останній, звільнений у вересні, - нардеп Ради від партії Євросолідарність. Він розкритикував призначення наступника, заявивши, що "це вже не помилка, а розворот в інший бік".

Читайте також: Кремль згадав про штурмовиків СС і відкрив справу на В'ятровича

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя