Призначення Вакараша головою Київської ОДА оскаржать у КСУ

24.09.2009, 10:58

Київська обласна рада направила звернення до Конституційного суду України (КСУ) щодо призначення главою Київської обласної держадміністрації (ОДА) Віктора Вакараша. Про це кореспонденту ЛІГА

Київська обласна рада направила звернення до Конституційного суду України (КСУ) щодо призначення главою Київської обласної держадміністрації (ОДА) Віктора Вакараша. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив прес-секретар Облради.

Зокрема, прес-секретар вказав, що за таке рішення на вчорашній позачерговій сесій проголосували 62 депутата з 116. Звернення було учора ж зареєстроване і направлене у КСУ.

Разом з тим, прес-секретар не зміг назвати партії, що голосували за таке рішення, оскільки в Облраді "багато депутатів перейшли зі своїх фракцій в інші", але відзначив, що серед тих, що голосували були представники Партії регіонів, СПУ, БЮТ і Блоку Литвина.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко 18 вересня призначив В.Вакараша головою Київської ОДА. Водночас, Управління секретаріату Кабінету Міністрів України у зв'язках зі ЗМІ 18 вересня заявило, що Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не підписувала подання на призначення В.Вакараша голвоою Київської ОДА.