RU

Призначення Москаля головним міліціонером Криму розгляне суд Донецька

21.09.2009, 14:45

Представник Партії регіонів Микола Могильов звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з проханням скасувати розпорядження Кабінету Міністрів від 19 серпня 2009 року про призначення Геннадія Москаля заступником Міністра внутрішніх справ - начальником Головного управління МВС України в Криму. Судове засідання з цього питання відбудеться у четвер, 24 вересня. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив Г.Москаль.

"Ще не висохло чорнило на підписі Юлії Володимирівни (Тимошенко, - ред.), і офіційне розпорядження про моє призначення не було вивішено на сайті Кабміну, ще мене не представили колективу.., а пан Могильов, який був колись заступником Міністра при Цушкові (екс-голові МВС Василю Цушкові, - ред.) подає скаргу. Я не знаю, коли конкретно він її подав, але 21 серпня вже окружний адміністративний суд Донецька відкрив судочинство у справі. Це нечувана оперативність у діяльності суду. Дай Бог, щоб всі суди в Україні так оперативно працювали", - розповів Г.Москаль.

Відповідаючи на питання, що не влаштовує М.Могильова у призначенні Г.Москаля, заступник глави МВС наголосив: "Могильов вважає, що мене треба звільнити, його треба призначити. Так написано у позові. Він просить суд звільнити мене і скасувати постанову Кабміну про його звільнення".

Г.Москаль вже сповістив суд, що не приїде на судове засідання, і попросив розглянути скаргу М.Могильова без нього. Водночас, він додав, що його інтереси на засіданні представлятиме юридичне управління Міністерства внутрішніх справ.

Говорячи про те, яким може бути результат цього судового розгляду, Г.Москаль спрогнозував: "Вгадайте з першого разу, яке буде прийняте рішення. Явно, що буде прийняте рішення звільнити мене з посади. У мене навіть сумнівів немає".

Нагадаємо, раніше начальник Головного управління МВС в Криму Г.Москаль попередив, що не складе депутатські повноваження до того моменту, доки не закінчиться термін можливого скасування його призначення чинним Президентом України. "Тому я дотягну до того часу, доки Президент втратить можливість скасувати це рішення", - заявив він. За його словами, суміщаючи посаду начальника кримського главку МВС і депутатські повноваження, він не порушує українське законодавство, оскільки відмовився від заробітної плати в МВС.

М.Могильова було звільнено з поста начальника Головного управління МВС у Криму у 2007 році. Після цього він неодноразово намагався відновитися на посаді. Незважаючи на виграні суди, повернути собі посаду М.Могильову не вдалося досі.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини