RU

Призначення Макаренка було справою кількох днів?

28.01.2009, 16:21

Анатолій Макаренко не розглядався як можливий кандидат на посаду глави Державної митної служби України, і його призначення на цю посаду, очевидно, було рішенням кількох днів. Такий висновок можна зробити з того, що прізвище А.Макаренка навіть не входило дл кадрового переліку осіб, рекомендованих на керівні посади у службі на 2009 рік.

Результати конкурсу з метою відбору кандидатів для формування кадрового резерву на посаду глави Держмитслужби, його перших заступників і заступників було оприлюднено Департаментом кадрової роботи всього два тижні тому, 12 січня.

У списку осіб, рекомендованих конкурсною комісією для зарахування у кадровий резерв на 2009 рік, увійшли Іван Деревянко, Павло Пашко, Віталій Бабюк, Юрій Карман, Олексій Василенко, Сергій Джигалов, Валерій Луговець, Сергій Копосов та Ігор Соболь.

Водночас, призначеного сьогодні головою Держмитслужби А.Макаренка у цьому кадровому резерві немає.

Нагадаємо, сьогодні главою Державної митної служби України було призначено А.Макаренка, котрий раніше займав посаду начальника Київської регіональної митниці. Раніше з цієї посади звільнили Валерія Хорошковського.

Вчора В.Хорошковський, коментуючи чутки про свою відставку, заявив: "Від любові до ненависті - один крок. Ти хороший, доки слідуєш логіці Прем'єр-міністра. Але якщо твоя логіка, навіть підтверджена законодавством, суперечить завданням Прем'єра, то любов закінчується".

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини