Прийнято закон про інтегроване управління водними ресурсами

04.10.2016, 17:55
Прийнято закон про інтегроване управління водними ресурсами - Фото
61f1ae79e10dc0c3d6c06006cbc27364.jpg

Законом передбачено участь громадян та їх об'єднань у підготовці планів управління річковими басейнами і планів управління ризиками затоплення

Рада прийняла закон про інтегроване управління водними ресурсами. За зміни до деяких законів щодо введення інтегрованих підходів до управління водними ресурсами за басейновим принципом 3603 проголосували 234 депутати, передає кореспондент ЛІГА.net.

Змінами українське законодавство приводиться у відповідність з Водною рамковою директивою ЄС.

Передбачено участь громадян та їх об'єднань у підготовці планів управління річковими басейнами і планів управління ризиками затоплення.

Вводиться гідрографічне і водогосподарське районування України. Наприклад, район басейну Дніпра, район басейну Дністра, район басейну Дунаю, район басейну Південного Бугу.

Будуть розроблятися плани управління річковими басейнами, в яких враховуються заходи по збереженню або поліпшенню екологічного стану води. Для оцінки можливості використання водних ресурсів передбачена розробка водогосподарських балансів.

Планується визначати екологічний і хімічний стан масиву поверхневої води, а також кількісний і хімічний стан масиву підземних вод.

У районах з високим ризиком затоплення будуть розроблятися плани управління такими ризиками. При підготовці документа до другого читання було вирішено залишити розподіл на водні об'єкти загальнодержавного і місцевого значення та класифікацію річок на великі, середні та малі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?