Пристайко розповів про долю захоплених РФ українських кораблів

04.11.2019, 13:31
Пристайко розповів про долю захоплених РФ українських кораблів - Фото
Вадим Пристайко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Затримка з видачею обстріляних у Керченській протоці українських кораблів може бути пов'язана з тим, що Росія маскує наслідки їх обстрілу. Про це сьогодні на прес-конференції заявив глава МЗС Вадим Пристайко, коментуючи процес повернення Україні захоплених РФ українських кораблів.

"Ми готові забрати ці кораблі. Більш того, МЗС відправило ноту, в якій просить назвати координати і час, коли ми можемо забрати свої кораблі", - сказав він.

За його словами, коли Україна отримає ці кораблі, він хотів би бачити, чи залишилися на них сліди обстрілу. "Або ця затримка пов'язана з тим, що вони поступово їх ремонтують, і зникають як раз пробоїни від обстрілів наших бойових кораблів", - припустив він.

Він підкреслив, що ніяких затримок з українського боку немає, й українські військові готові прибути в будь-яку точку, щоб їх забрати.

  • 25 листопада 2018 корабель ВМС РФ протаранив український буксир "Яни Капу", який із малими бронекатерами "Бердянськ" і "Нікополь" прямував з Одеси до Маріуполя.
  • Окупанти не пропустили групу ВМС в Азовське море, а ввечері, коли та лягла на зворотний курс, атакували вогнем на враження на виході з Керченської протоки приблизно в 25 км від узбережжя Криму. Було поранено кількох моряків.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?