RU

Пристайко озвучив два варіанти результату нормандської зустрічі

18.11.2019, 13:02
Пристайко озвучив два варіанти результату нормандської зустрічі - Фото
Вадим Пристайко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко сподівається на прорив від зустрічі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини, яка запланована на 9 грудня, і назвав можливі варіанти її результатів. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

"Є два підходи. Перший - давайте контролювати наші очікування і не ставити занадто амбітні завдання перед собою, щоб потім, не знайшовши шлях їх виконання, ми не говорили, що прогрес не досягнуть, і ми навіть відкотилися назад. Це обережний підхід, який зафіксований в короткому комюніке", - уточнив Пристайко.

За його словами, Україна цей документ виписала, всі чотири сторони на нього погодилися.

"Якщо в ході розмови лідерів буде досягнутий якийсь прорив, а ми хотіли б на це сподіватися, то оперативно буде підготовлений новий документ. Наприклад, всі чотири лідери прийдуть до того, що треба закінчувати з війною і є три-чотири кроки, які треба зробити. Це ідеальний сценарій, але зараз наші очікування засновані на мінімально можливому варіанті", - пояснив міністр закордонних справ.

Пристайко уточнив, що підготовлене коротке комюніке передбачає, що до моменту зустрічі обмін вже відбудеться, українські кораблі, захоплені РФ в Чорному морі повернуть.

Читайте також: У Росії сказали, коли повернуть захоплені українські кораблі

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини