RU

Прикордонники РФ відкривають вогонь по транспорту з Донбасу - ІС

21.05.2015, 09:51
Прикордонники РФ відкривають вогонь по транспорту з Донбасу - ІС - Фото
Проросійські терористи в Донецьку (фото: ЕРА)
У прикордонних з Російською Федерацією районах і селищах Ізварине, Амвросіївка та інших спостерігається активне переміщення вантажного армійського автотранспорту. Основна його частина переїжджає з території України до Росії. За даними групи військових експертів Інформаційний спротив, по цих транспортних засобах з боку російських прикордонників зафіксовано неодноразове відкриття вогню.

Протягом доби на окупованих територіях Донбасу зафіксовано переміщення 42 одиниць автомобільного транспорту. Головними районами транспортної активності бойовиків стали райони південніше Луганська - у напрямку на Красний Луч, Свердловськ і Краснодон, перегін між Алчевськом і Стахановим аж до Первомайська і Брянки, весь Донецький "вузол" (включаючи Макіївку, Горлівку та Єнакієве), а також район в смузі Оленівка-Докучаєвськ-Тельманове з боку Старобешевого, плюс північні під'їзди до Новоазовського та Безіменного.

Особливо звернули на себе увагу дві наступні колони автотранспорту:

а) 16 одиниць автомобільного транспорту, включаючи мікроавтобуси, автомобілі підвищеної прохідності, а також два новітніх російських БТР-82А з озброєними людьми на марші в сторону Лутугиного на південний захід від Луганська;
б) 6 нових броньованих Уралів, критих брезентом, на марші між Докучаєвськом і Стилою (у складі колони також зафіксований автокран і 2 самоскиди).


Що стосується переміщень бойової техніки та незаконних збройних формувань, то в район Ірміно-Первомайськ-Кіровськ прибула чергова група бойовиків з бронетехнікою у складі 7 танків і 12 бронемашин (з них БМП-2 - 7 одиниць, 2 БМП-1 - одна з них командно-штабна машина, і З тягача МТ-ЛБ). За відомостями інформаторів групи ІС, ця техніка призначена для доукомплектування бандформування "Привид", яке веде бойові дії на ділянці між Попасною і Новотошківським.

Триває перекидання бронетехніки бойовиків через Донецьк і Макіївку в район між Ясинуватою і західними позиціями "Горлівського гарнізону", в район Спартака і в Петровський район Донецька. У Петровському районі вже зосереджено 44 танка і 68 бронемашин, велика кількість автотранспорту та самохідної артилерії - 28 САУ, включаючи вісім 152-мм САУ 2С19 Мста. Вся техніка і озброєння - у складі 3 тактичних груп.

З боку Іловайська та Сніжного триває перегін на "передову" як переданої Росією, так і відремонтованої в місцевих майстернях бойової техніки і озброєння. Протягом доби зафіксовано пересування через Красний Луч на Чорнухине 6 одиниць 2С1 Гвоздика, в бік Донецька через Зугрес - 8 відремонтованих в Сніжному танків і 3 бронемашин - 1 БМП-2 і 2 БТР-80.

На базі ремонтних майстерень в окупованих Перевальську та Алчевську за минулі три доби відновлено 4 одиниці бойової техніки і озброєння (2 БМП-2 і 2 гармати Д-30).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини