Прикордонники посилюють заходи безпеки через загрозу терактів

24.03.2016, 13:52
Прикордонники посилюють заходи безпеки через загрозу терактів - Фото
91684ed31664700779887615f64e7218.jpg
Держприкордонслужба України вживає додаткових заходів безпеки у зв'язку з підвищенням рівня терористичної загрози. Особливо ретельно перевіряються ті, хто прибувають з країн терористичного ризику. Про це сьогодні на брифінгу повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає кореспондент ЛІГА.net.

"У зв'язку з підвищенням рівня терористичної загрози Державна прикордонна служба України вживає додаткових заходів безпеки. Зокрема, прикордонники ініціювали проведення міжвідомчих нарад з представниками інших правоохоронних структур і контрольних органів для уточнення взаємодії в разі виникнення нестандартних ситуацій на державному кордоні", - сказав він.

За його словами, в пунктах пропуску через державний кордон проводяться поглиблені перевірки іноземців, які прибувають з країн терористичного ризику.

Слободян уточнив, що йдеться, перш за все, про країни, де поширені радикальні ісламські течії.

"Що стосується громадян Росії, то ця категорія і так знаходиться в полі нашого підвищеної уваги з лютого 2014 року", - додав він.

Для реагування на нестандартні ситуації та можливі прояви терористичної загрози проводяться тренування мобільних прикордонних підрозділів.

Збільшено кількість прикордонних загонів, які здійснюють контроль як в пунктах пропуску, так і за їх межами.

Активізовано використання службових собак, навчених знаходити зброю і вибухівку. Йде постійний обмін інформацією з колегами з країн ЄС.

Слободян зазначив, що зміцнення морської ділянки кордону забезпечено силами корабельно-катерного складу і активним використанням технічних засобів охорони. Активізовано повітряний моніторинг. "У готовності знаходяться резерви, які будуть використані за призначенням у разі потреби", - додав він.

22 березня вранці в аеропорту Брюсселя і на станції метро Маельбек прогриміли вибухи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю