RU

Прикордонники не пропустили в Україну 12 тисяч громадян Росії

15.04.2014, 12:40
Прикордонники не пропустили в Україну 12 тисяч громадян Росії - Фото
Фото: dpsu.gov.ua

Державна прикордонна служба продовжує вживати жорстких заходів з охорони державного кордону та проводить посилений прикордонний контроль в пунктах пропуску. Заходи здійснюються у взаємодії зі співробітниками СБУ, МВС і військовослужбовцями ЗСУ та спрямовані на виявлення осіб, які збираються брати участь в дестабілізації обстановки в Україні, недопущення перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин та інших заборонених предметів.

"Щодня тільки в рамках спеціальних прикордонних операцій на кордоні з Росією несуть службу більше тисячі прикордонних нарядів. Крім того, істотно посилена охорона ділянки на кордоні з АР Крим та на придністровському сегменті. Тільки за минулу добу у в'їзді в Україну було відмовлено майже 250 громадянам Росії. Всього ж з початку таких заходів в Україні не пропустили 12000 громадян РФ, які могли брати участь в екстремістській діяльності на території нашої держави", - йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України.

Державна прикордонна служба звертає увагу, що організовані групи провокаторів, особливо з числа громадян Росії, не можуть перетнути державний кордон України або потрапити на материкову частину з окупованого Криму. "Під час прикордонного контролю на кордоні з півостровом ретельно перевіряють транспортні засоби та документи всіх без винятку осіб. Особлива увага приділяється особам, які вже брали участь в екстремістських заходах в Криму і тепер намагаються слідувати в інші регіони України для стравлювання населення, маючи при собі дійсні паспорти громадян України", - зазначили прикордонники.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини