RU

Прихильники Тимошенко "поховали" правосуддя (фото)

29.08.2012, 13:38
Прихильники Тимошенко
Работники суда и правоохранители пока не трогают крест (фото - Наталия ТАРАСОВСКАЯ, ЛІГАБізнесІнформ)

Депутати від опозиції і прибічники Юлії Тимошенко під Вищим спеціалізованим судом з розгляду цивільних і кримінальних справ провели імпровізований похорон правосуддя в Україні.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, після оголошення рішення по касації на вирок у газовій справі депутати та активісти вишикувалися в імпровізовану похоронну процесію, в невелику труну поклали статуетку богині правосуддя Феміди. Після цього кілька депутатів на газоні у дворі суду викопали яму, опустили туди труну, засипали і поставили хрест з написом: "Тут поховано українське правосуддя. 24.08.1991 - 29.08.2012". На цю "могилку" також поклали вінок, після чого люди підходили і плювали на неї.

Правоохоронці перешкоджати опозиціонерам не намагалися, і після того як люди розійшлися, хрест з вінком залишаються на тому ж місці.

Нагадаємо, сьогодні колегія суддів Вищого спеціалізованого суду відхилила касаційну скаргу адвокатів Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду і Апеляційного суду у газовій справі. Судді дійшли висновку, що обидві інстанції зробили правильні висновки про доведення провини Тимошенко в скоєнні інкримінованого їй злочину.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини