RU

Прихильники ПР створюють організацію "Майдан єднання"

23.12.2013, 14:29
Прихильники ПР створюють організацію
392cc274bdd8581ab21adb50dd9ef2e9.jpg
Учасники акції Партії регіонів вирішили створювати громадську організацію "Майдан єднання". Про це журналістам заявив комендант наметового містечка Партії регіонів Олександр Зінченко, повідомляє Українська правда.

"У нас народжується громадська ініціатива по всій країні, де будуть координаційні ради, де ми будемо працювати, щоб народ був єдиний, для згоди, примирення, будемо нести мир і благополуччя", - сказав він. - "Люди хочуть продовжувати, вони об'єдналися. Вважаю, це одним з найважливіших підсумків"

За словами Зінченка, в організації "не буде політиків, а будуть громадські лідери громадської думки, активні громадяни".

"Ми хочемо підняти активізацію людей. Людям мало простору, вони хочуть продовжувати далі. Вони розуміють, що опозиційні лідери їх не влаштовують. Вони хочуть брати участь в управлінні державними справами, впливати на рішення уряду", - додав Зінченко.

"Можливо ми зробимо структуру, і в кожному населеному пункті, в кожному місті буде пункт - представництво Площі єднання", - додав він.

Зінченко також, що люди на антимайдані показали, що "можуть самі організуватися: побудували життя, там прекрасно, чистота".

Нагадаємо, в неділю опозиція оголосила про створення народного об'єднання "Майдан", головною метою якого буде політичне завдання - відновлення балансу влади в країні. У колегіальний орган можуть вступати політичні партії, громадські організації та українські громадяни.

"Майдан - це постійно діючий осередок опору. Це - наш мобілізаційний пункт, звідки почався всенародний похід за очищення України від режиму кримінальних окупантів, - йдеться в резолюції про створення об'єднання "Майдан".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини