RU

Прихильники Партії регіонів оточили будівлю Верховної Ради

11.05.2010, 10:00

Прихильники Партії регіонів оточили будівлю Верховної Ради
Прихильники Партії регіонів за периметром оточили будівлю Верховної Ради України. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, демонстрантів з символікою ПР декілька сотень.

Крім того, за демонстрантами в один ряд вишикувалися співробітники міліції. Рух по вулиці Грушевського не перекрито. На протилежній стороні вулиці Грушевського виставлені металеві огорожі. Також металеві огорожі заставлені по всьому периметру парламенту на відстані декількох метрів від співробітників міліції.

Водночас прихильники опозиції збираються на площі перед Маріїнським палацом, де встановлена сцена для проведення мітингів. Наразі там також перебувають декілька сотень осіб з національними флангами, прапорами БЮТ, партії "За Україну", ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", ПРП, Народного Руху України.

Варто зазначити, що з боку Маріїнського палацу, перед яким збираються прихильники опозиції, охорона Верховної Ради посилена. Зокрема між металевим загородженням, встановленим перед Маріїнським палацом, і огорожею парламенту, крім прихильників Віктора Януковича і співробітників міліції, також стоять автобуси з міліціонерами і дві машини з табличками "конвой".

Нагадаємо, мітинг опозиції має початися о 10:00.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини