Прихильники якої партії - за союз з РФ і проти ЄС: опитування

03.07.2019, 17:33
Прихильники якої партії - за союз з РФ і проти ЄС: опитування - Фото
Фото: depositphotos.com

Виборці партії Опозиційна платформа – За життя віддають перевагу або приєднанню до Євразійського економічного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном (39%) або проти і Євразійського, і Європейського союзу (44%). Про це свідчать результати спільного соціологічного опитування фонду Демініціативи і центру Разумкова.

Прихильники партій  Голос (86%), Європейська солідарність (85%), Слуга народу (62%), Бакітьвщина (59%) вважають, що Україна в перспективі повинна приєднатися до Євросоюзу.

Крім того, згідно з результатами опитування, виборці партій Європейська солідарність (82%), Слуга народу (47%), Батьківщина (47%) вважають, що найкращим варіантом гарантій безпеки для України буде вступ в НАТО.

У той же час, виборці партії Опоплатформа - За життя надають перевагу або позаблоковому статусу (50%), або військовому союзу з Росією і іншими країнами СНД (25%).

Опитування проведене на замовлення посольства Нідерландів 13-20 червня 2019 року серед 2017 українців від 18 років і старше по всій Україні, крім тимчасово окупованих Росією територій. Похибка не перевищує 2,3%.

Як повідомлялося раніше, згідно з результатами цього ж опитування, українці розділилися навпіл з питання про те, чи треба владі вести прямі переговори з кремлівськими маріонетками - ватажками терористичних організацій ДНР/ЛНР, "якщо це допоможе припинити війну в Донбасі".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю