RU

Придністров'я в числі пріоритетів головування України в ОБСЄ

22.01.2013, 15:46
Придністров'я в числі пріоритетів головування України в ОБСЄ - Фото
6d4aaed9ae6c7e832cd0de05fcba61b1.jpg
Під час головування в ОБСЄ міністр закордонних справ України Леонід Кожара буде приділяти особливу увагу досягненню прогресу в процесі Придністровського конфлікту у форматі переговорів 5+2. Цим і обумовлений його перший офіційний візит в республіку Молдова. Про це сьогодні на брифінгу повідомив в.о. директора інформаційного департаменту МЗС України Євген Перебийніс.

За його словами, зустріч у форматі 5+2 може пройти вже в середині лютого у Львові. Поки що йде підготовка до такої зустрічі. "Дату переговорів я поки не можу назвати, тому що вона зараз якраз узгоджується. Формат 5 +2 передбачає велику кількість сторін", - сказав він.

Також, за словами Перебийноса, відповідно поставленим пріоритетам, свій перший візит голова ОБСЄ Кожара зробив у республіку Молдова, який розпочався вчора і триває сьогодні. В рамках візиту Кожара зустрівся з президентом Молдови, прем'єр-міністром, головою МЗС і головою молдавського парламенту.

Головною темою зустрічі було питання придністровського врегулювання. Сьогодні голова українського МЗС, як повідомив Перебийніс, перебуває в Придністровському регіоні. Там він провів зустріч з лідером Придністров'я Євгеном Шевчуком та політичним представником Придністров'я Ніною Штанськи. Під час зустрічі Кожара запросив їх до Львова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини